Dezynfekcja obuwia i przedmiotów Kraków Nowowiejska 5


Technologia Nano Silver Radical System jest stosowana od lat przez astronautów z NASA do odkażania wody pitnej.
Cały sekret urządzenia polega na wytwarzaniu cząsteczek nanosrebra i ozonu które niszczy 99,7 % bakterii oraz 650 rodzajów grzybów.
 
 
Urządzenie jest całkowicie bezpieczne, doskonale dezynfekuje, pochłania nieprzyjemne zapachy, jest antyalergiczne. Jak dowodzą naukowcy na telefonie komórkowym jest więcej bakterii niż na desce sedesowej.
Urządzenie firmy Klenz jest przeznaczone do dezynfekcji między innymi:
- obuwia
- odzieży
- rękawice,torebki,opaski,telefony,klucze,piloty tv.
- produktów używanych i wykorzystywanych w sporcie
- zabawek, przedmiotów domowego użytku.
 
 
 
 
Zaawansowany system nanosrebra i ozonu przez 8 minut bombarduje znajdujący się wewnątrz przedmiot, dając gwarancję, że 650 rodzajów bakterii i 99,7 % grzybów ginie. Uniwersalny dezynfektor Klenz nie wykorzystuje ciepła, płynów czy niebezpiecznych chemikaliów. Zapewnia maksymalną ochronę przed drobnoustrojami przy minimalnym wysiłku i zerowym ryzyku uszkodzenia dezynfekowanych przedmiotów.
 

KLENZ

Badania 


CE(KNS-100)- EU Declaration of Conformity

KCIM Report - E.Coli/Pseudomonas Aeruginosa


KCIM Report - T.Rubrum


Marka Klenz zasłynęła z produkcji nowatorskich automatów służących do dezynfekcji. Dezynfekcja przedmiotów w automatach jest krótka, bo trwa 8 minut, a w czasie jednego procesu niszczy się prawie wszystkie zarodniki, grzyby, pleśnie czy zarazki. Duży wpływ na to ma zastosowana do dezynfekcji technologia. Dezynfektor Klenz wykorzystuje ozonowanie oraz skuteczność działania nanocząsteczek srebra. Srebro już w czasach starożytnych było używane do dezynfekcji, współcześnie taką technologię wykorzystuje się między innymi w NASA. Dezynfektor ma gwarancję zgodności z normami Unii Europejskiej, potwierdzono również jego skuteczność - w raporcie KCIM stwierdzono, że niszczy on aż 99,7% bakterii, także bakterii tworzących kolonie. Laboratoryjnie sprawdzono również poziom wydzielania ozonu.

Copyright ©2016 Kaletnik Cholewkarz , All Rights Reserved.